Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....

Herbişi Bilgi Paylasım Forumuna Hoşgeldiniz...

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

KEdinin Kuyrugu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Semih
Admin
Admin

Rep Sistemi
Aktiflik :
100/99  (100/99)
Başarı Puanı:
100/80  (100/80)
Güçlülük:
100/70  (100/70)

MesajKonu: KEdinin Kuyrugu   Perş. Eyl. 11, 2008 8:23 am

Bir iş gezisine çıkan üç mühendis kaza geçirip öte dünyaya gitmiş Öte dünyanın kapısında üçünü de melekler karşılamış ve "her üçünüz de ailelerinizi geçindirmek için bu geziye çıkıp yaşamınızı kaybettiğiniz için cennetlik oldunuz" demiş ve sonra eklemiş "ama Cennet'te uymanız gereken kesin bir kuralımız var Cennet'teki hiç bir kedinin kuyruğuna basmayacaksınız" Üç mühendis cennete girmişler, her yerde kediler varmış
Kuyruklarına basmamak neredeyse imkansız gibiymiş Daha bir saat bile geçmemiş ki, içlerinden biri bir kedinin kuyruğuna farkına varmadan basıvermiş Hemen onları Cennet'e kabul eden melek, yanında asık suratlı sevimsiz mi sevimsiz bir kadınla gelmiş ve "Sen" demiş, "sonsuza dek bu kadınla zincirle bağlı kalacaksın" Hemen zincirler takılmış kalan iki mühendis var güçleriyle kedilerin kuyruğuna basmamaya çalışıyorlarmış ama bir tanesi yine farkında olmadan bir kedinin kuyruğuna basıvermiş Hemen Melek yanında ilkinden de daha sevimsiz bir kadınla gelmiş Kedinin kuyruğuna basan mühendis ne kadar itiraz ederse etsin, gelen sevimsiz kadına zincirle bağlanmış Zincir cezası almayan kalan mühendis ise kedilerin kuyruklarına basmamak için neredeyse hiç kıpırdamıyormuş Yaklaşık bir ay geçmiş Bir bakmış ki Melek yanında dünyalar güzeli bir kadınla gelivermiş Mühendis "Tamam" demiş "Baktılar ki çok dikkat ediyorum, beni ödüllendirecekler" Melek "Sen" demiş "sonsuza dek bu kadınla zincirle bağlı kalacaksın" Hemen zincirler takılmış Mühendis sevinç içinde zincirlendiği kadına bakmış "Seni kedilerin kuyruğuna basmadığım için getirdiler" değil mi demiş Kadın dönmüş "Hayır" demiş, "Ben bir kedinin kuyruğuna bastım da ondan getirdiler"
Kullanıcı profilini gör

KEdinin Kuyrugu
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası